Дистанційна освіта

Шановні БАТЬКИ, на час дії правового режиму воєнного стану в Україні освітній процес у ЗДО здійснюється за дистанційною формою навчання з використанням доступних технічних можливостей та з урахуванням безпекової ситуації у м. Запоріжжя.

Освітній процес організовано з використанням хмарних сервісів. Для виконання завдань використовуються: мобільний зв’язок, viber.

Систематизована інформація викладається на


Новий 2023/2024 навчальний рік розпочинається з 01.09.2023 за дистанційною формою навчання.


ДИСТАНЦІЙНА РОБОТА В ЛІТНІЙ ОЗДОРОВЧИЙ ПЕРІОД 2023 РОКУ ЗДО №295 “ЧЕРВОНА КАЛИНА” ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

Згідно Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 31.08.2022 № 376 “Про початок нового 2022/2023 навчального року в закладах освіти Запорізької області” навчальний рік розпочато з 01.09.2022 виключно за дистанційною формою навчання з використанням доступних технічних можливостей та з урахуванням безпекової ситуації на території.

Освітній процес у літній період організовується відповідно до законів України “Про освіту”, “Про дошкільну освіту”, “Про охорону дитинства” згідно Рекомендацій Міністерства освіти і науки України щодо організації діяльності закладів дошкільної освіти в літній період в умовах воєнного стану.


Суб´єктами дистанційного навчання є здобувачі освіти дошкільного віку (вихованці), батьки та педагогічні працівники

Безперервна тривалість освітньої діяльності з технічними засобами навчання (у разі згоди батьків) під час навчального заняття повинна бути:

– для дітей віком від 3 до 4 років – не більше 10 хвилин;

– для дітей віком від 4 до 5 років – не більше 10 хвилин;

– для дітей віком від 5 до 6 років – до 15 хвилин.

В нашому закладі використовують такі інструменти спілкування при дистанційному навчанні:

– Сайт ЗДО – некомерційний інтернет-ресурс, який призначений для представлення інтересів закладу у глобальній мережі, отримання доступу користувачів інтернету до інформаційних ресурсів, розвитку зв’язків з іншими організаціями, встановлення персональних контактів, а також для отримання оперативної інформації всіма учасниками освітнього процесу. Сайт є одним із інструментів забезпечення освітньої, просвітницької діяльності ЗДО і є публічним органом інформації, доступ до якої відкритий для всіх бажаючих;

– Електронна пошта – це стандартний сервіс Інтернету, що забезпечує передавання повідомлень;

 Соціальна мережа Facebook, яка дозволяє створювати закриті та відкриті канали, групи, чати, обговорення тем, завдань, проблем, інформації;

– В кожній віковій групі створено групу з батьками в мережі Viber або Telegram для надання рекомендацій щодо здійснення освітньої роботи за окремими темами (фото-, аудіо-, відео-, письмово тощо) та отримання фотозвітів (за бажанням батьків).

Творчі роботи дітей (зворотній зв’язок з батьками):