ДЛЯ ВАС , БАТЬКИ

ОГОЛОШЕННЯ

     7 травня 2019 року о 16.30  запрошуємо на збори батьків, діти яких вперше прийдуть до дошкільного закладу.

    Місце проведення – музична зала.

    При собі мати – ручку, записничок, бахіли.

                                   Черга денна

1.      Знайомство зі Статутом ДНЗ.

                                                                                                         Ковтун С.П. – завідувач ДНЗ

      2. Консультація-пам`ятка «Ваша дитина готується відвідувати дитячий садок».

                                                                                                         Балабуха Л.В. – вихователь-методист

     3. Презентація програми щодо формування психологічної  готовності дитини до відвідування ДНЗ  «Давайте познайомимося» .

                                                                                                            Баранник Я.С. – практичний психолог

     4.  Інформація голови батьківського комітету.

    5. Відеоекскурсія дошкільним закладом.

З 11 по 21липня 2018 року на базі ДНЗ №295 «Червона калина» Комунарського району відбулися курси з формування психологічної готовності дітей до дошкільного закладу. Діти та їх батьки мали змогу познайомитися  до вступу у дошкільний заклад з його умовами.

           Шановні громадяни!

До Вашої уваги пропонується інформація про Порядок електронної реєстрації дітей для зарахування в дошкільні навчальні заклади м. Запоріжжя
Якщо Ви ще не зареєстрували дитину на сайті «Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади» http://reg.isuo.org/, то Ви зможете поставити її на облік у будь-який дошкільний навчальний заклад (далі – ДНЗ) трьома способами.
Для самостійного подання електронної заявки Вам необхідно зайти на сайт

«Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади» http://reg.isuo.org/,

ознайомитись з Інструкцією по електронній реєстрації для батьків.

І-й спосіб (при самостійному поданні електронної заявки): Внесіть відомості про дитину до Реєстру за встановленою формою із даними про одного з батьків та зазначенням Вашої електронної пошти. Завантажте електронну копію Свідоцтва про народження (документа, що підтверджує пільги для влаштування в ДНЗ). Якщо дані в обов’язкових для заповнення полях будуть відповідати електронним копіям документів, то заявка буде прийнята та отримає постійну реєстрацію за первинною датою її подання. Про це Вам буде надіслане повідомлення на вказану Вами електронну пошту.

ІІ-й спосіб (при самостійному поданні електронної заявки): Якщо Ви не маєте можливості завантажити електронну копію Свідоцтва про народження (документа, що підтверджує пільги для влаштування в ДНЗ), то впродовж 10 днів після самостійного внесення відомостей про дитину до Реєстру за встановленою формою із даними про одного з батьків та зазначенням Вашої електронної пошти Вам необхідно надати для підтвердження достовірності оригінали вказаних в заяві документів, або завідувачу обраного ДНЗ, або територіальному реєстратору, який знаходиться у районному відділі освіти, молоді та спорту управління освіти і науки Департаменту (додається), або адміністратору Реєстру, який знаходиться в управлінні освіти і науки департаменту, розташованого за адресою: просп. Леніна, 214, тел. 224-38-12, або додати електронну копію Свідоцтва про народження (документа, що підтверджує пільги для влаштування в ДНЗ).

Якщо всі дані будуть відповідати оригіналам вказаних в заяві документів, то заявка отримає постійну реєстрацію за первинною датою її подання, про що Вам буде повідомлено.

ІІІ-й спосіб: Зверніться з оригіналами документів (Свідоцтвом про народження; документами, що підтверджують встановлені для влаштування в ДНЗ пільги; паспортом),або до завідувача обраного ДНЗ, або до територіального реєстратора, який знаходиться у районному відділі освіти, молоді та спорту управління освіти і науки Департаменту(додається), або до адміністратора Реєстру, який знаходиться в управлінні освіти і науки департаменту, розташованого за адресою: просп. Леніна, 214, тел. 224-38-12.

Відповідальна особа виконає заповнення заявки за встановленою формою у Вашій присутності. Заявка отримає постійну реєстрацію за датою її подання, про що Вам буде надіслано відповідне повідомлення на вказану Вами електронну пошту.

Зверніть увагу на те, що Ви маєте можливість подати заявку лише в один дошкільний навчальний заклад для реєстрації своєї дитини.

У випадку, якщо з’явилась потреба змінити обраний рік зарахування або дошкільний навчальний заклад, знов реєструвати дитину не потрібно.

Вам необхідно звернутися до територіального реєстратора району, у якому дитина зареєстрована, або до адміністратора Реєстру

Контактні дані Комунарського територіального реєстратора в м.Запоріжжя ,

вул. Степова, 17, 222-30-65

Дерев’янко Валентина Степанівна

Понеділок: з 9.00 до 12.00

Вівторок: з 15.00 до 17.00

Статус «видано направлення» свідчить про виділене для Вашої дитини вільне місце. Отримавши повідомлення (електронне або телефонне), що Ваша електронна заявка змінила статус з «прийнята» на «видано направлення», Вам необхідно терміново (впродовж п’яти днів) звернутись до завідувача ДНЗ або до територіального реєстратора.

Будьте уважні!
Для зарахування дитини до ДНЗ всі документи необхідно надати впродовж одного місяця з дня отримання Направлення.

За будь-якими роз’ясненнями про порядок реєстрації та перебування на обліку у електронному реєстрі Ви можете звернутись в управління освіти і науки департаменту до адміністратора Реєстру Казимової Оксани Володимирівни
(адреса: просп. Соборний, 214, конт. тел. 224-38-12)
Держава гарантує надання пільг при влаштуванні дітей у дошкільні навчальні заклади:

Дітям, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (позачергово).

Згідно з п. 17 статті 20 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»

Дітям військовослужбовців (першочергово).

Згідно з п. 4 статті 13 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей»

Дітям військовослужбовців військових прокуратур (першочергово).

Згідно з п. 4 статті 83 Закону України «Про прокуратуру», відповідно до п. 4 статті 13 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей».

УВАГА!

Надання відповідальній особі оригінала документа, підтверджуючого пільгу щодо влаштування до ДНЗ, при отриманні направлення у дошкільний навчальний заклад обов’язкове.