Сторінка музичних керівників

Мальцева Ірина Іванівна , спеціаліст вищої категорії , звання «вихователь — методист».  Стаж педагогічної діяльності — 33роки.

Апалькова Юлія Сергіївна. Спеціаліст ІІ категорії.  Освіта — Мелітопольський ДПУ. Педагогика і методика середньої школи. Музика. Стаж педагогічної діяльності — 11років.

Топал Людмила Володимирівна. Молодший            спеціаліст. Вища базова освіта. Стаж педагогічної діяльності  — 19 років.

Музика — це найприємніша, прекрасна і доступна форма спілкування дорослого і дитини.
Ми разом з дітьми мріємо, фантазуємо, несемося в світ казок, в світ музики. Маленька людина, входячи в цей світ, переживає на основі музики добрі і високі почуття.

Музика — стає для дітей доступним засобом вираження настроїв, думок, почуттів. Велика сила емоційного і морального впливу музики, і важливо переживати її в русі.

Музична діяльність дошкільнят — це різні засоби пізнання дітьми музичного мистецтва (а через нього і навколишнього життя, і самого себе), за допомогою якого здійснюється і загальний розвиток малюків.

Для розвитку музичної компетенції дітей в дитячому садку ставляться наступні цілі та завдання:

МЕТА: розвиток музичної компетенції дітей, здатності емоційно сприймати музику через рішення наступних завдань:

 

розвиток музично-художньої діяльності

 

  залучення до музичного мистецтва;

 

     розвиток музикальності дітей;

      розвиток здатності емоційно сприймати музику

Виконання всіх цілей і завдань з музичного виховання залежить не лише від сумлінного і професійного виконання своїх функціональних обов’язків музичним керівником але і від щирого ставлення та любові до дітей!