Дистанційна освіта

Шановні БАТЬКИ, на час дії правового режиму воєнного стану в Україні освітній процес у ЗДО здійснюється за дистанційною формою навчання з використанням доступних технічних можливостей та з урахуванням безпекової ситуації у м. Запоріжжя.

Освітній процес організовано з використанням хмарних сервісів. Для виконання завдань використовуються: мобільний зв’язок, viber.

Систематизована інформація викладається на

Суб´єктами дистанційного навчання є здобувачі освіти дошкільного віку (вихованці), батьки та педагогічні працівники

Безперервна тривалість освітньої діяльності з технічними засобами навчання (у разі згоди батьків) під час навчального заняття повинна бути:

– для дітей віком від 3 до 4 років – не більше 10 хвилин;

– для дітей віком від 4 до 5 років – не більше 10 хвилин;

– для дітей віком від 5 до 6 років – до 15 хвилин.

В нашому закладі використовують такі інструменти спілкування при дистанційному навчанні:

– Сайт ЗДО – некомерційний інтернет-ресурс, який призначений для представлення інтересів закладу у глобальній мережі, отримання доступу користувачів інтернету до інформаційних ресурсів, розвитку зв’язків з іншими організаціями, встановлення персональних контактів, а також для отримання оперативної інформації всіма учасниками освітнього процесу. Сайт є одним із інструментів забезпечення освітньої, просвітницької діяльності ЗДО і є публічним органом інформації, доступ до якої відкритий для всіх бажаючих;

– Електронна пошта – це стандартний сервіс Інтернету, що забезпечує передавання повідомлень;

 Соціальна мережа Facebook, яка дозволяє створювати закриті та відкриті канали, групи, чати, обговорення тем, завдань, проблем, інформації;

– В кожній віковій групі створено групу з батьками в мережі Viber або Telegram для надання рекомендацій щодо здійснення освітньої роботи за окремими темами (фото-, аудіо-, відео-, письмово тощо) та отримання фотозвітів (за бажанням батьків).

Творчі роботи дітей (зворотній зв’язок з батьками):