Електронна реєстрація в ЗДО

Шановні батьки!

Ви маєте можливість зареєструвати Вашу дитину до нашого ЗДО через мережу Інтернет. Для подачі заявки на реєстрацію Вам необхідно зареєструватися на сайті (https://reg.isuo.org/).  Після внесення всіх необхідних даних Ви можете стежити за перебігом електронної черги.


Правила зарахування, прийому та перебування дітей у ЗДО

1. Дошкільні навчальні заклади державної, приватної форм власності здійснюють зарахування дітей у порядку, визначеному їх засновниками.
2. Зарахування дитини до закладу дошкільної освіти здійснюється директором відповідно до отриманого батьками або особи, яка їх замінює, у територіального реєстратора Направлення (з обов’язковим визначенням номера заявки), упродовж періоду комплектації новостворених груп наприкінці оздоровчого періоду (серпень) поточного року та упродовж календарного року у разі вивільнення місць у відповідному закладі дошкільної освіти.
У випадку не доукомплектування груп директор закладу дошкільної освіти здійснює зарахування дітей упродовж календарного року відповідно до отриманих у територіального реєстратора Направлень.
3. Заявник самостійно стежить за черговістю та статусом своєї заявки в Реєстрі. При зміні статусу автоматично на електронну адресу заявника відправляється електронне повідомлення з оповіщенням про його зміну.
4. У разі встановлення статусу заявки «Отримано направлення» заявник зобов’язаний упродовж 30 календарних днів подати директору закладу дошкільної освіти окрім Направлення у даний заклад дошкільної освіти, виданого районним реєстратором, усі документи, які необхідні для зарахування дитини, передбачені п.6 Положення «Про дошкільні навчальні заклад», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 №305 (зі змінами):
* Заява батьків або особи, яка їх замінює.
* Медична довідка про стан здоров’я дитини №086 (нового зразка)
з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад.
* Довідка дільничного лікаря про епідеміологічне оточення.
* Свідоцтво про народження дитини.

5. За наявності вільних місць у дошкільних навчальних закладах та відсутності заявок у відповідній віковій категорії в ці заклади, територіальні реєстратори можуть запропонувати заявникам інших закладів дошкільної освіти із найбільшою кількістю записів у Реєстрі можливість бути зарахованими на вільні місця.
6. У разі відсутності вільних місць в обраному закладі дошкільної освіти та відмови батьків або осіб, які їх замінюють, від іншого запропонованого дитячого садка, заявка залишається в Реєстрі до моменту вивільнення місця.
7. Директор закладу дошкільної освіти проводить прийом документів для зарахування дитини у заклад лише за наявності Направлення, виданого територіальним реєстратором, яке у подальшому зберігається в дошкільному закладі в особовій справі дитини.
8. При влаштуванні в дошкільні навчальні заклади гарантується надання пільг згідно із законодавством України.
9. Батьки дітей раннього віку, або особи, які їх замінюють, у разі отримання упродовж поточного року статусу заявки «Видано направлення» мають право відмовитися від отримання Направлення до 01 вересня поточного року, за ними залишається їх поточний номер в Реєстрі зі зміною статусу заявки на «Відкладено» і зазначенням терміну, до якого заявку відкладено. Наявні вільні місця для проходження адаптації пропонуються наступним за реєстрацією заявкам в межах кількості дітей, які будуть зараховані до груп раннього віку в поточному році.
10. Зміна статусу «Відкладено» в заявці, яка зареєстрована в групу для дітей раннього віку, здійснюється на підставі заяви батьків, або осіб, які їх замінюють, на ім’я розпорядника Реєстру – начальника територіального відділу освіти, молоді та спорту управління освіти і науки Департаменту.
11. Про зарахування дитини до закладу дошкільної освіти директор письмово повідомляє територіального реєстратора, який вносить до Реєстру номер та дату наказу про зарахування дитини, при цьому статус заявки автоматично змінюється на «Зараховано».
12. Директор закладу дошкільної освіти щомісяця (30 числа поточного місяця) подає звіт про наповнюваність груп за звітний період до відповідного територіального відділу освіти, молоді та спорту управління освіти і науки Департаменту. Отримані дані обробляються територіальними реєстраторами та вносяться відповідні зміни в Реєстрі.

УМОВИ ПРИЙОМУ ТА ПЕРЕБУВАННЯ ДІТЕЙ У ЗДО:

  1. Своєчасно приводити дитину до дошкільного закладу – з 6.30 до 8.00 та забирати до 18.30.Якщо Ви привели дитину після 8.00, вам слід дочекатися, коли діти вашої групи повернуться з ранкової гімнастики і передати дитину вихователю. Неприпустимо залишати дитину саму у приймальній кімнаті групи.
  2. Приводити дитину в ЗДО в чистому одязі, у взутті, що відповідає розміру ноги дитини та санітарно-гігієнічним вимогам.
  3. Приводити в ЗДО здорову дитину, повідомляти вихователя про її самопочуття вдома та незвичайні випадки (падіння, ушкодження, скарги на погане самопочуття тощо).
  4. Своєчасно повідомляти адміністрацію закладу/вихователя про хворобу дитини та інші причини її відсутності в ЗДО за телефоном (061) 2793690
  5. Вихователь зобов’язаний щодня оглядати дитину з метою своєчасного виявлення ознак хвороб (сипу, розчосу, загноєння очей і ін.), нездужання (головний біль, хворе горло, слинотеча та ін.), тілесних ушкоджень (синці, подряпини, гулі тощо).
  6. Якщо під час ранкового прийому в ЗДО у дитини виявлено ознаки хвороби, батьки зобов’язані звернутися до лікаря за консультацією або медичною допомогою.
  7. Батьки, або особи, що за їх дорученням приводять дитину в дошкільний заклад, мають передати дитину вихователю або тому працівникові ЗДО, який приймає дітей в цей час. Неприпустимо відправляти дитину до ЗДО саму, без супроводу дорослого. Увечері при залишенні дітьми дошкільного закладу вихователь зобов’язаний передати дитину батькам або іншій особі, що прийшла за нею за їх дорученням.
  8. Батькам варто заздалегідь домовитися з вихователем щодо тих осіб, яким вони доручають забирати дитину з дошкільного закладу. В окремих випадках таке доручення оформляється письмово.
  9. Вихователь не має права віддавати дітей з дошкільного закладу неповнолітнім дітям, батькам у нетверезому стані.
  10. Вносити плату за харчування до 10 числа кожного місяця.
  11. Вихователь не несе відповідальності за збереження прикрас (сережки, хрестики тощо)